• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Serwis laptopów Lenovo, polecicie firmę ?

Serwis laptopów Lenovo, polecicie firmę ?

Witam. Mam pytanko o jakiś serwis laptopów Samsung. Dobrze byłoby gdyby działali z kurierem, żeby nie było problemów z wysyłką itd. Zależy mi na wyśmienitym serwisie z dobrymi opiniami. Jak znacie, czekam :)

Joe

Posty: 16

 
Sam miałem problem ze znalezieniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali problem i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można kupić usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

Jacuś

Posty: 15

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, ale jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

czdeRRR

Posty: 8

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem fachowy serwis laptopów Dell. Generalnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, iż goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

czeslaww

Posty: 20

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli sporo odnośnie systemu.

Riko64

Posty: 26

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Lecz nie piję już przy laptopie :)

TomekK

Posty: 5

 
Mają wiele pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

ChosenOne

Posty: 16