• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kto stosował Filtry prywatyzujące

Kto stosował Filtry prywatyzujące

Dzień dobry.

Ostatnio doskwiera mi brak prywatności podczas pracy biurowej, a związku z tym biorę pod uwagę nabycie filtrów prywatyzujących 3M. Który producent sprosta moim oczekiwaniom, a także jaki kąt widzenia po nałożeniu filtra osiągnę?

Warszawiak

Posty: 22

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego działania, bowiem czasami loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

Pyszności2

Posty: 23

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

DaNceR

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bo prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, bowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

Gruamer

Posty: 26

 
Cześć.

Kilkanaście dni temu stanąłem przed koniecznością zakupu kilku filtrów prywatyzujących, w które postanowiłem wyposażyć komputery przenośne moich pracowników. Częstokroć uczestniczą oni w spotkaniach i narzekają, iż ktoś obcy zagląda do ich komputera „ukradkiem”. Cała transakcję zrealizowałem odwiedzając http://www.toptechnology.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń.

zasscier76

Posty: 20

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym gigantycznym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

sesef

Posty: 29

 
Dzień dobry.
Także w przypadku monitora CRT, LCD lub ekranu LCD/LED możemy zastosować filtr prywatyzujący, ponieważ jedynie on jest w stanie zagwarantować nam, iż nie staniemy się ofiarą kradzieży informacji. Ludzie zdają sobie sprawę z tego faktu, ponieważ przy mnie kilka ludzi kupowało takie filtry.

Andzia

Posty: 27

 
Witam.

W sumie zawsze miałem kłopot z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, które okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Swobodnie polecam!

Aklimer56

Posty: 14

 
Dzień dobry. Piastuję odpowiedzialne stanowisko, a w związku z tym jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy służbowej, choć okazuje się, że to nie jest łatwe. Szczególnie, gdy jestem zmuszony pracować w miejscach publicznych.

Kolega, informatyk podsunął mi propozycję zastosowania filtra prywatyzującego 3M – mogę polecić taką opcję!

strom

Posty: 21