• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dobry serwis komputerowy, polecicie kogoś ?

Dobry serwis komputerowy, polecicie kogoś ?

Polecacie może kogoś odnośnie skupu laptopów, nie chcę wielkiego zarobku, lecz zależy mi na tym, żeby było do rzeczy, bowiem laptop owszem jest uszkodzony, jest jednak z wyższej półki, więc szkoda, dzięki.

misuuuop

Posty: 13

 
Do mnie przyszedł gość z dobrego serwisu komputerowego i sam się motał :) Gadał o wszystkim i o niczym, że mu nie płacą itp. itd. Mam kulturę więc się powstrzymałem od komentarza, natomiast zwracam spostrzeżenie, żeby mieć oczy i uszy otwarte :) na takich.

iwanowskis

Posty: 22

 
Zaskoczył mnie fakt, że w skupach laptopów dają spore kwoty za stosunkowo nowy sprzęt. Dzięki temu udało mi się dołożyć pieniądze i kupić coś lepszego niż motać się z naprawą. Wiadomo, że za konkretną używkę nie dostaniesz wiele, ale zawsze to coś niż ma ci leżeć w półce. Takiego zdania jestem :)

atek562

Posty: 18

 
Fajnie, dzięki za nakaz. Skontaktowałem się z nimi, już na dzień dobry dokonali wyceny i widać, iż to tani serwis laptopów. Jestem zadowolony, bowiem sprzęt będę miał jeszcze w tym tygodniu w domu :)

Geo-Fort

Posty: 11

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeżeli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

Dzidzia

Posty: 26

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

wujekB

Posty: 13

 
Nigdy nie spotkałem się z dobrym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, że więcej wiedziałem od nich niemniej jednak nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, że musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest profesjonalnie, co trzeba jednakże mocno podkreślić :(

johncena67

Posty: 21

 
Nigdy nie spotkałem się z dobrym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, że więcej wiedziałem od nich ale nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, że musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest fachowo, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

martynka

Posty: 15

 
Jak się nie sparzysz to nie znajdziesz dobrego serwisu komputerowego. Mnie znalezienie naprawdę solidnych gości zajęło sporo czasu. Do tej pory miałem okazję spotkać oszustów i nieudaczników itp. :)

borek149

Posty: 19