• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Szukam mp3 na telefon za darmo. Nie interesuje mnie rejestracja, czy jakiekolwiek płacenie smsami za ściąganie. Znacie coś fajnego, to podzielcie się. Może jakaś stronka z całymi albumami, pozdrawiam i czekam.

nerkuś

Posty: 8

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

crisdean

Posty: 16

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i rzeczywiście jest sporo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

Dresiq

Posty: 27

 
No i rzecz jeszcze jedna znacząca, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, lecz to co tak naprawdę chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Lecz jeśli chodzi o tę stronkę, co kolega proponuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, które nie myślałem, że będą w bazie.

Rafałek34

Posty: 19

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, dlatego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Marti

Posty: 23

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

Renifer87

Posty: 23

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większość mp3 za darmo pozostawia wiele do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

hybris4

Posty: 18

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie bardzo jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się znaleźć jakiegoś dobrego portalu, ale nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

Rrealg

Posty: 21