• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zamiana SMS na punkty, co polecicie ?

Zamiana SMS na punkty, co polecicie ?

Wiem, że kupony rabatowe można uzyskać też na serwisach, które zamieniają kasę z telefonu na punkty. Kumpel mówił, że to nawet spoko interes. Jak znacie takie serwisy, ale tylko sprawdzone to dajcie namiary. Dzięki.

Złoty

Posty: 14

 
Nie powiem, albowiem mnie akurat takie konto paysafecard przydało się już kilkukrotnie. Niezwykle chwalę sobie to rozwiązanie, myślałem, iż to raczej ściema, ale korzyści są, więc korzystam i polecam nie ulega wątpliwości wszystkim.

jozefinna

Posty: 25

 
Nie powiem, bo mnie akurat takie konto paysafecard przydało się już kilkukrotnie. Bardzo chwalę sobie to rozwiązanie, myślałem, że to raczej ściema, ale korzyści są, więc korzystam i polecam oczywiście wszystkim.

Czarek

Posty: 19

 
Mam z żoną konta paysafecard i bardzo je sobie chwalimy. Nie powiem, bo zrobiłem źle wybierając beznadziejną ofertę w sieci komórkowej, ale teraz możemy choć jakąś część niewykorzystanych środków odzyskać dzięki możliwościom jakie ma ten serwis.

nimert98

Posty: 13

 
Mam niewypłacone środki na koncie i chyba jest to już niemała sumka. W takim układzie będę musiała rozpracować ten serwis. Propozycja nie do odrzuceni, tyle tylko czy naprawdę jest tak dobrze, jak piszecie? Słyszałam inne opinie, więc wolę przekonać się sama, żebym później nie żałowała.

Aklimer56

Posty: 14

 
Już korzystam:) Więc konkretnie polecam i rzeczywiście proponuję zobaczyć w czym rzecz jeśli chodzi o zamianę SMS na kody rabatowe albo kasę na konto.

labuh

Posty: 13

 
Niewątpliwie, że się opłaca. Albowiem zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, że pieniądze, których się w danym okresie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

sklepowa12

Posty: 27

 
Serwis perfekcyjny!!!!!!! Niezwykle narzekałam na niewypłacone środki na koncie, ale dzięki tej opcji http://zamiensms.pl mam już z głowy dawanie swojemu operatorowi kasy za free. Polecam zerknąć sobie na serwis, bo uważam, iż tutaj można naprawdę sięgnąć. Punkty jakie się otrzymuje można zamienić na prowizję którą można wypłacić. Wcześniej korzystałam z dziadoskiego serwisu, praktycznie nikłe zyski, ten polecam jak najbardziej.

Dyduchrr

Posty: 20

 
Dużo, dużo bardziej korzystniej teraz to wszyto wygląda. W końcu nie jest tak, że tracę pieniądze. Odzyskuję je dzięki kuponom rabatowym, które mam za swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie. Bardzo dużo ludzi już tak robi i sobie chwali, sam dołączyłem i też polecam.

enriquess

Posty: 12