• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Serwis ploterów drukujących z Poznania, polecicie coś?

Serwis ploterów drukujących z Poznania, polecicie coś?

Orientuje się ktoś z was jak czasowo wygląda kompleksowa konserwacja plotera marki HP? Urządzenia tego używamy prawie na co dzień więc jakiekolwiek opóźnienia powodują u nas niepotrzebne straty.

serwus45

Posty: 8

 
Zdecydowanie odradzam Ci kupowanie nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

sesef

Posty: 29

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

WTFurdoin

Posty: 27

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ten serwis: http://serwisploterow.eu. Naprawy realizuje niezwykle szybko oraz na najwyższym poziomie albowiem pracownicy tego serwisu to prawdziwi profesjonaliści.

Max Pejnn

Posty: 16

 
Powiem Ci szczerze, że jakbyś nie liczył to zakup nowego plotera zawsze będzie droższy od jego naprawy. Serwisy ploterów swoje usługi świadczą bardzo tanio i moim zdaniem są najlepszą opcją jeżeli zależy Ci na przywróceniu plotera do prawidłowego działania.

Różyczka

Posty: 18

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

deksta84

Posty: 22