• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Lakier UV, gdzie ?

Lakier UV, gdzie ?

Cześć Kochani! Razem z narzeczonym planujemy ślub. Czy możliwy jest druk zaproszeń metodą letterpress?

hamllet

Posty: 15

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

czarte00

Posty: 12

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Niemniej jednak to prawda, że korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

Asiunia4

Posty: 24

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

Marioleczka

Posty: 12

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i dziś nie mają one żadnej konkurencyjnej sposoby. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

marcinmg

Posty: 21

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://letterpress.czasdlafirmm.com.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

bertys

Posty: 21

 
Nie ma obaw, że warstwy, które posiadają wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina wiele ludzi. Nie ulega wątpliwości najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

Motospec

Posty: 17

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Dzisiaj kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu poprzez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

ireczuś34

Posty: 13

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

wiera44

Posty: 14

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

tyuMer

Posty: 10