• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Witam. Z tego co widzę, wiele ludzi poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, natomiast jak na razie szukam depilacji woskiem w idealnym gabinecie.

alliknet5

Posty: 12

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś fachowy zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

KKkurol

Posty: 6

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, niemniej jednak musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi wyśmienicie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, niemniej jednak trzeba się nie ulega wątpliwości pilnować z jedzeniem itp. :D

olek54

Posty: 12

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niezwykle dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco mnóstwo profesjonalnych zabiegów.

fuszerk78

Posty: 17

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

wieslawek

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Sporo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

namok

Posty: 11