• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

czyszczenie dywanów Tuchola, jaka firma ?

czyszczenie dywanów Tuchola, jaka firma ?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Jimer66

Posty: 2

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

wiesław11

Posty: 19

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, które stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, lecz to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

dostacTP

Posty: 16

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale na nieszczęście to nie jest to samo, jak dywan przejdzie doświadczone pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

Gucio

Posty: 6

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, lecz nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Hello98

Posty: 10

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bowiem nawet jak to jest jakaś doświadczona usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

amrmas22

Posty: 7

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam porządnej pralni, natomiast muszę być pewna, iż robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

luluś45

Posty: 15

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, która zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Odi

Posty: 12

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, lecz można też częściej. Nie wiem, jak wy, lecz ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest różne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

edyta123

Posty: 11

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, natomiast żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała skorzystać z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

DiD3K

Posty: 19