• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ubezpieczenie turystyczne, gdzie szukać?

ubezpieczenie turystyczne, gdzie szukać?

Konieczne mi ubezpieczenie podróży służbowej. Szef kazał mi samemu odnaleźć firmę, lecz nie za niezmiernie wiem jak mam się w my znaleźć. Szukam jakieś solidniej firmy.

FFelxus

Posty: 1

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wówczas wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest niezmiernie znaczące.

dermuster

Posty: 10

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/. Maja tutaj dokładne opisy i najlepsze oferty.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, ale jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

crisdean

Posty: 16

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, niemniej jednak zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Malinka Moja

Posty: 9

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze trochę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy przez firmy ubezpieczeniowe.

włodek

Posty: 11