• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Prawo jazdy w warszawie - POMOCY!!

Prawo jazdy w warszawie - POMOCY!!

Co sądzicie o szkołach jazdy w warszawie. Jeśli skończyliście kurs w jakiejś i jesteście szczęśliwcami, chętnie skorzystam z namiarów. Jest tego dużo i trudno samemu coś wybrać, zresztą sami wiecie.

Iwona3

Posty: 16

 
Dla uzyskania większej pewności prowadząc samochód jazdy doszkalające w warszawie to bardzo dobra sprawa. Polecam zwłaszcza tym, którzy mieli jakieś przerwy.

Robuś

Posty: 17

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, ponadto musiał domówić dodatkowe lekcje.

Wariat

Posty: 13

 
Za jazdy doszkalające w warszawie nie ulega wątpliwości trzeba zapłacić, lecz są one czasami jedyną deską ratunku.

Proponuję zajrzeć tutaj http://www.kameleon.waw.pl. Sam z nich korzystałem po przypadku, czyli dość długiej przerwie od jazdy. Pomogły znowu siąść pewnie za kierownicą. Mało tego polecam za niezwykle miłą atmosferę.

iwanowskis

Posty: 22

 
Mnie było prosto zdać nową teorię, za pierwszym podejściem. Przy praktycznym zeżarł mnie stres i kosztowało mnie to na nieszczęście dodatkową kasę i jazdy doszkalające w warszawie. Jak się człowiek dobrze przygotuje do teoretycznej części to faktycznie nie jest źle

yarpen2

Posty: 16

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła oferuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 zł, szkoły oferują różne promocje.

Lupusx

Posty: 6