• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sakwy rowerowe, jaki sklep ?

sakwy rowerowe, jaki sklep ?

Witam, chciałabym zakupić sakwy rowerowe na bagażnik do roweru. Znacie sklep, w którym mają dobrej jakości asortyment? Zależy mi na czymś porządnym, ponieważ często jeżdżę rowerem na zakupy.

dobryrd

Posty: 1

 
Sakwy rowerowe znakomicie się sprawdzą na wyjazd rowerowy pod namiot. Takie torby są w stanie dużo pomieścić, możemy do nich włożyć namiot, śpiwór i inne zakupy. W sklepach jest niesłychanie duży wybór, zatem na pewno odszukasz stosowną wielkość dla siebie.

Elllooo12

Posty: 23

 
Każdy rowerzysta winien wyposażony być w kask. Kaski rowerowe możemy nabyć w sklepach internetowych. Jest faktycznie duży wybór i szybko można wybrać ten najlepszy.

Hello98

Posty: 7

 
Ja własne sakwy rowerowe nabyłem, jakiś czas temu w tym sklepie rowerowym https://sportprofit.pl/pl/c/Torby-i-sakwy-rowerowe/276. Mają naprawdę znaczny wybór opon od sprawdzonych producentów. Możesz do nich zajrzeć i zbadać, czy jest to, czego szukasz.

Winect56

Posty: 3

 
Powiem wam, iż pompki rowerowe powinniśmy wozić ze sobą w każdą przejażdżkę rowerową. Nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem nie złapiemy tzw. gumy.

Rico

Posty: 5

 
W sklepach rowerowych znajdziesz pompki rowerowe ręczne, a także stacjonarne i pompki na CO2. Sklepy internetowe mają bardzo duży wybór, dlatego warto zajrzeć na kilka stronek.

czerusek

Posty: 14

 
Jeżeli jeździsz wielokrotnie na zakupy rowerem i szukasz czegoś, aby bezpiecznie je transportować to polecam Ci olbrzymie sakwy rowerowe. W sklepach internetowych odszukasz sakwy przeróżnych wielkości.

MaszWielkosc

Posty: 8

 
W sklepach rowerowych odnajdziesz pompki rowerowe ręczne, a także stacjonarne i pompki na CO2. Sklepy internetowe mają niesłychanie duży wybór, wobec tego warto zajrzeć na kilka stronek.

Damiano

Posty: 19

 
Jeśli jeździsz często na zakupy rowerem i szukasz czegoś, aby bezpiecznie je transportować to polecam Ci duże sakwy rowerowe. W sklepach internetowych znajdziesz sakwy różnych wielkości.

Jimer66

Posty: 3