• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kalkulator alkoholowy, gdzie znajdę?

kalkulator alkoholowy, gdzie znajdę?

Poszukuje strony gdzie mogą obliczyć ile wypiłem albo ile mogę wypić. Znacie jakieś kalkulatory alkoholu, które podają wiarygodne dane? Chętnie bym sobie zapisał taką stronę i skorzystał, kiedy będę miał taką potrzebę.

Gruamer

Posty: 1

 
Na ogół na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, iż mnóstwo czasu mój organizm nie wymaga na spalenie alkoholu. To mnie naprawdę niezwykle weseli.

Rico

Posty: 28

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Ważne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

Marti

Posty: 10

 
Skorzystałem z kalkulatora promili alkoholowych na stronie https://alco.fun i jestem niezmiernie zaspokojony. Wszystko poszło jak trzeba, porównywałem ze normalnym alkomatem i naprawdę się wszystko zgadza.

Kuwej56

Posty: 2

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

anna_00

Posty: 14

 
Nie pije za wiele, a do tego nie mam pojazdu, zatem nie mam takich kłopotów. Wiem, iż jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie bezproblemowe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

Pyszności2

Posty: 20