• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

apartamenty w Świnoujściu, gdzie szukać ?

apartamenty w Świnoujściu, gdzie szukać ?

Szukam miejsca do spania, które będzie spełniało wysokie wymagania. Może by wybrać świnoujście apartamenty? Nie wiem czy byleście w tym miejscu? Opłaca się tam spędzać czas? Nie wiemy, co dla rodziny wybrać?

Jacuś

Posty: 1

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Black_Riot

Posty: 4

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, natomiast raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, które się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

AGDDDy1

Posty: 6

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Annna1

Posty: 20

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Krzysio

Posty: 4

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy mnóstwo miejsc w pobliżu, które na pewno warto będzie odwiedzić i sprawdzić.

proszek

Posty: 3

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego wozu. Cenię sobie i to niezmiernie komfort i na to zwracam swoja spostrzeżenie.

Katolik

Posty: 19

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy rzeczywiście zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Fanatyk

Posty: 12

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Na nieszczęście dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeżeli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

marcinmg

Posty: 19

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było mnóstwo, lecz jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

Okolicc34

Posty: 15