• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie znajdę ładną mozaikę ?

Gdzie znajdę ładną mozaikę ?

Poszukuję alternatywy dla paneli na podłogę. Zależy mi, żeby była odporna na wodę i wilgoć, choć nie do łazienki.

serbuś

Posty: 19

 
W tym sklepie mają wyborne rozwiązania odnośnie podłogi w różnych pomieszczeniach http://www.lu-go.pl. Z super click bezproblemowo położysz ją sam w domu, a jest wyborną alternatywą dla zwyczajnych badziewnych wielokrotnie paneli. Mają też fajne podłogi bambusowe, wybraliśmy jednak z żoną step fashion.

Nim_wer

Posty: 17

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Poszukiwałem projektów w sieci, lecz nic nie udało mi się odnaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś sposoby. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

erwin_15

Posty: 27

 
Sam kładłem taką mozaikę, dlatego wiem, że z jednej strony wydaje się, że jest łatwo, bo jest na siatce, ale z drugiej trzeba mieć jakąś tam wiedzę, co i jak, bo po prostu spaprasz robotę i tyle. Bawiłem się z nią 3 dni, a dużo tego nie było.

Mechanik

Posty: 26

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

dziubbek56

Posty: 11

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, że nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak rzeczywiście mam dość już zimnych płytek, na jakich pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

Kasia

Posty: 22

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w rzeczywiście dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

Lupusx

Posty: 2