• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kominki kraków, gdzie warto ?

kominki kraków, gdzie warto ?

Zamawiać kominki z montażem kraków czy może na własną rękę coś kombinować? Niby nie jest to trudne, bowiem przecież kominek to monolit i wystarczy podłączyć go pod komin i działa. Macie jakieś doświadczenia?

Madzia

Posty: 4

 
W moim wypadku biokominek kraków działa super. Jest nie ulega wątpliwości ozdobą, lecz grzać też potrafi, zatem wszystkim takie rozwiązanie polecam, bo faktycznie należałoby.

Bankowy

Posty: 6

 
U mnie działa kominek grzewczy kraków, bowiem nie mam miejsca na tradycyjną kotłownie. Według mnie to dobre rozwiązanie i innym też mogę to polecić, bowiem rzeczywiście warto.

Kowalski

Posty: 7

 
Według mnie wkład kominkowy kraków trzeba dobierać zawsze większej mocy niż mamy wielkość pomieszczenia. 1 Kilowat za dziesięć metrów kwadratowych to takie minimum i trzeba się tego pilnować, bo inaczej nie będzie to dobrze grzało, a po to kominek montujemy.

kamilos071

Posty: 21

 
Ostatnio zamówiłem piec kaflowy kraków w firmie http://www.kominki-krakow-kratki.pl/pl/c/Piece-kaflowe/662. Szybko wysłali i jestem mile zaskoczony, bo piec prezentuje się naprawdę super. Gdybym wiedział, że taki jest to bym go już dawno temu zamówił.

Ptaszek

Posty: 13

 
Według mnie kominek kraków jest super. Mało, kiedy w nim pale, ale cały czas powoduje mi to przyjemność, dlatego polecam też innym takie urządzenie do domu.

Buła

Posty: 17

 
Z wkładami kominkowymi kraków to jest tak, że nie da się doradzić od tak, co wybrać. Każdy ma inną powierzchnie do grzania, ale i ma inną izolację domu, dlatego trzeba zgłosić się do specjalistów.

Radziu

Posty: 7