• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

odzież boho, szukam butiku!

odzież boho, szukam butiku!

Chciałabym na lato zakupić sobie bluzkę hiszpankę w jakieś kwiaty albo różne wzory. Jeżeli znacie jakiś sklep, który ma coś takiego w ofercie to dajcie znać. Nie mogę niczego ciekawego znaleźć w regionie, w którym mieszkam.

gruszk56

Posty: 1

 
Oferty z sukienkami z dekoltem macie tutaj https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dekoltem. Jest tego faktycznie niezwykle mnóstwo. Można wybrać różne kolory i fasony, a nawet długości. Kupowałam na urodziny sukienkę przez Internet i jestem faktycznie niezwykle zadowolona.

Maalone

Posty: 3

 
Sukienki super, natomiast figura do nich jest potrzebna. Im więcej odkrywamy tym figura ma większe znaczenie. Mało, która z sukienek się dla mnie tak rzeczywiście nadaje.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Z zakupami u mnie zawsze jest problem. Widziałam te oferty w internecie, niemniej jednak nigdy sama nie wiem, na co mam się zdecydować. Szukam i poszukuję i na końcu kupuje coś przypadkowego, bowiem tak rzeczywiście brakuje mi już czasu.

Ptaszyna

Posty: 9

 
W sukienkach za dobrze nie wyglądam, ale bluzkę hiszpankę zawsze mamy przygotowaną do wyjścia na miasto. To mi się bardzo podoba, dlatego polecam sprawdzić w sklepie jak wygląda taka bluzka. Jeśli lubicie mieć odkryte ramiona to odwiedźcie sklep internetowy i sprawdźcie ile taka bluzka może kosztować. Warto to zrobić.

Fanatyk

Posty: 13

 
Z zakupami u mnie zawsze jest problem. Widziałam te oferty w internecie, ale nigdy sama nie wiem, na co mam się zdecydować. Szukam i szukam i na końcu kupuje coś przypadkowego, bo tak naprawdę brakuje mi już czasu.

Damiano

Posty: 12

 
W sukienkach za dobrze nie wyglądam, lecz bluzkę hiszpankę zawsze mamy przygotowaną do wyjścia na miasto. To mi się niezwykle podoba, dlatego polecam sprawdzić w sklepie jak wygląda taka bluzka. Jeżeli lubicie mieć odkryte ramiona to odwiedźcie sklep internetowy i sprawdźcie ile taka bluzka może kosztować. Należałoby to zrobić.

labuh

Posty: 2