• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

blaszane garaże Węgry, gdzie szukać ?

blaszane garaże Węgry, gdzie szukać ?

Jeśli znacie firmę, która ma na sprzedaż przenośne garaże to dajcie znać. Na nieszczęście, ale mieszkam daleko od Polski, albowiem aż na Węgrzech. Byłoby dobrze gdyby firma sama organizowała mi transport i montaż takiego garażu.

Jasieczek23

Posty: 1

 
Znaczny wybór kojców dla psów znajdziecie tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Jest to Polska firma, która obsługuje Węgry, zatem chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym.

wiesław11

Posty: 7

 
Wiem, iż są takie oferty na blaszane garaże, jakie można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

Kitas

Posty: 2

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, lecz jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

donbagino

Posty: 19

 
Wiem, że są takie oferty na blaszane garaże, które można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

wisła1905

Posty: 12

 
Na początku myślałem, że to jednakże za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednakże i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Gruamer

Posty: 24

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo prędko zrobili jego wycenę. Potem wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

WF2015

Posty: 11

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, iż można w tak niesłychanie krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale faktycznie warto było te pieniądze wydać.

Marioleczka

Posty: 8

 
U nas bardzo dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, dlatego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

Posty: 7