• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

rynek pierwotny Wrocław, polecicie ?

rynek pierwotny Wrocław, polecicie ?

Witam, gdzie znajdę osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim? Czy znacie może portale z ogłoszeniami o nieruchomościach na rynku wtórnym?

Gucio

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to tutaj odnajdziesz wiele interesujących ofert https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Długo szukaliśmy domu do nabycia w stanie deweloperskim. Ten portal tylko nam pomógł.

barca 29

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to jest bardzo dużo ogłoszeń o nieruchomościach na portalach internetowych.

Radziu

Posty: 11

 
Ogłoszenia na temat nowych mieszkań Wrocław rynek pierwotny można znaleźć na specjalnych serwisach internetowych. Takie portale współpracują z deweloperami i są w stanie nam pomóc w poszukiwaniu najlepszego mieszkania.

@_24lampy

Posty: 9

 
Musisz poszukać dobrych portali z ogłoszeniami. Dużo deweloperów we Wrocławiu właśnie na takie strony wrzuca swoje ogłoszenia o nieruchomościach.

Fanatyk

Posty: 2

 
Cześć, jeśli chodzi o nowe mieszkania we Wrocławiu to najlepiej jest szukać portali, na których odszukasz ogłoszenia bezpośrednio od deweloperów.

Nikuś32

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że w internecie bez problemu jesteś w stanie znaleźć mieszkania rynek pierwotny we Wrocławiu. Jest wiele portali, na których są aktualne ogłoszenia dotyczących mieszkań deweloperskich.

Boss

Posty: 2

 
Rynek pierwotny ma dużo do zaoferowania, jeśli chodzi o mieszkania we Wrocławiu. Możemy odszukać fajne, dzisiejsze i funkcjonalne nieruchomości, jakie możemy urządzić pod własne potrzeby.

TomekK

Posty: 2

 
Sama chciałabym znaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest mnóstwo portali, jednakże ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

michas901

Posty: 22

 
Powiem wam, że można znaleźć naprawdę piękne nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Długo szukaliśmy wymarzonego domu i w końcu nam się udało spełnić marzenie.

Nowa

Posty: 2