• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Czuje się samotny i nie wiem, co zrobić? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, jakie są w internecie? Sam już nie wiem.

Czasowy

Posty: 1

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

nero45

Posty: 8

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

eloop

Posty: 20

 
Zaletą jest to, iż ogłoszeń jest faktycznie niezwykle dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, iż cały czas ich przybywa, zatem każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Januszek

Posty: 22

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezwykle zaspokojony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

TVNbox

Posty: 7

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można bezproblemowo dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najbardziej podoba.

980000

Posty: 16

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam kłopotów ze odnalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu faktycznie bardzo, ale to bardzo usatysfakcjonowany.

kubaraj

Posty: 24

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Raduję się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Lupusx

Posty: 10

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Miki

Posty: 7