• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

analiza najmu pojazdów w Olsztynie, gdzie warto ?

analiza najmu pojazdów w Olsztynie, gdzie warto ?

Jak wygląda wycenianie samochodów w Olsztynie przez rzeczoznawcę? Ktoś już korzystał z usług takiej osoby? Nie wiem ile samochód może być wart, a nie chce sprzedać ani za tanio, ani za drogo. Polecacie mi kogoś?

słodkaM

Posty: 1

 
Mnie rzeczoznawca samochodowy z Olsztyna bardzo pomógł. Naprawę samochodu wycenili mi na tak śmieszną kwotę, że na felgi aluminiowe by mi nie wystarczyło.

Marioleczka

Posty: 6

 
Mnie rzeczoznawca pomógł w innym przypadku. Przeprowadził analizę najmu pojazdu w Olsztynie. Dzięki tej osobie mogłem negocjować warunki i naprawdę dużo zyskałem. Cena za takie usługi jest naprawdę bardzo niska, a efekty są bardzo dobre, polecam.

Kitas

Posty: 15

 
Najlepszą wycenę pojazdów w Olsztynie robi firma https://rzeczoznawcasamochodowyolsztyn.pl i właśnie ich Wam polecam. Rzetelnie podejście do pracy. Nawet, jeśli pojazd jest nietypowy to oni sobie z tym szybko poradzą.

MociMOC

Posty: 6

 
Miałem zabytkowy samochód i określenie jego ceny było niezmiernie trudne. Drugiego takiego nie było. Rzeczoznawca i jest fachowa wycena pojazdów w Olsztynie to był strzał w dziesiątkę. Jestem rzeczywiście niezmiernie zaspokojony. Nie sądziłem, że auto jest aż tyle warte.

transerwis

Posty: 12

 
Mam stary samochód, który wiem, że nic nie jest wart, ale i ja korzystałem z kosztorysu naprawy samochodu w Olsztynie. Chcieli mi dać chyba osiemset złotych i co mam z tym zrobić? Dzięki rzeczoznawcy dostałem trzy razy tyle i taka kwota jak najbardziej mnie satysfakcjonuje, dlatego polecam taką pomoc.

Fanatyk

Posty: 15

 
Nigdy nie korzystałem z pomocy rzeczoznawcy, bo jakoś nie chciało mi się walczyć z ubezpieczycielem. Kwoty, jakie mi ustalali nie były takie złe. Czy dostał bym więcej? Trudno powiedzieć, ale nie było chęci na sprawdzanie tego.

khazdul

Posty: 2

 
Moje pojazdy były zawsze zbyt mało warte żeby mógł je oglądać ktoś, kto robi wycenę, dlatego sam sobie z tym radziłem. Myślę, że źle na tym jakoś nie wyszedłem.

Warszawiak

Posty: 16

 
Mam stary samochód, który wiem, że nic nie jest wart, lecz i ja korzystałem z kosztorysu naprawy pojazdu w Olsztynie. Chcieli mi dać chyba osiemset zł i co mam z tym zrobić? Dzięki rzeczoznawcy pozyskałem trzy razy tyle i taka kwota jak najniezwyklej mnie satysfakcjonuje, zatem polecam taką pomoc.

Czertuś_00

Posty: 3