• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strony internetowe gdynia, dobra firma?

strony internetowe gdynia, dobra firma?

Witam. Ile płaciliście za Wasze strony internetowe gdańsk? Pytam, bo mam ograniczony budżet przeznaczony na ten cel.

Cybooor

Posty: 4

 
Pragnę zaznaczyć, że nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala wybrać najlepszą firmę, która zajmie się projektowaniem stron gdynia. Polecam skupić się na rekomendacjach znajomych przedsiębiorców.

nataszka

Posty: 12

 
Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, jeśli chodzi o strony internetowe gdynia, które zrealizowała dla mnie dotychczas firma, której ofertę znajdziecie pod tym adresem: https://www.icp.com.pl.

andrew66

Posty: 7

 
Sugerowałem się przede wszystkim rekomendacją znajomego przedsiębiorcy, gdy chodziło o projektowanie stron gdańsk. Wiedziałem, iż będę musiał zapłacić nawet kilka tysięcy zł, jednak zależało mi na tym, aby skorzystać z usług sprawdzonej firmy. Udało się.

Yuri20

Posty: 8

 
Mój budżet wynosił 1500 pln, jeśli chodzi o strony internetowe gdynia. Całe szczęście, iż odnalazłem firmę, jaka była gotowa wykonać dla mnie serwis WWW w tej cenie, a jednocześnie wykazała się pełnym profesjonalizmem na etapie współpracy. Ze swojej strony mogę polecić podpisanie umowy z wykonawcą.

Bunys

Posty: 18

 
Miałem ograniczony budżet, ale udało mi się osiągnąć cel, ponieważ została wykonana dla mnie porządna strona www gdańsk, która stanowi ofertę mojej firmy. Jestem zadowolony.

anna_00

Posty: 5