• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Naprawa agd w Jeleniej Górze

Naprawa agd w Jeleniej Górze

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno autoryzowany serwis Whirlpool. Jesteście w stanie polecić usługi kogoś, kto potrafi indywidualnie podejść do klienta i rozwiązać problem?

Adi666

Posty: 15

 
Zawsze wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest bardzo kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, że to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt złotych, więc nie zawsze awaria oznacza konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

Lux-Mark

Posty: 13

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma bardzo niewielu serwisantów, co należy przyznać z ogromną pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, albowiem skupiają się one przede wszystkim na naprawach, jakie są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

minus56

Posty: 19

 
Stanąłem niedawno przed koniecznością, aby odwiedził mnie mobilny serwis Whirlpool.

Byłem zszokowany, gdy wizyta odbyła się jeszcze tego samego dnia. Mój kłopot został potraktowany bardzo poważnie, albowiem nie wyobrażałem sobie życia bez pralki, która z dnia na dzień przestała działać i nie reagowała na żadne przyciski. Polecam serwis http://whirlpoolserwis.pl.

Rico

Posty: 29

 
Jestem zaspokojony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się odnaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, niemniej jednak szybko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 zł :)

untelekt

Posty: 13

 
Interesował mnie niedawno serwis AGD w Jeleniej Górze, niemniej jednak żaden znajomy nie był w stanie polecić mi sprawdzonego serwisanta.

Dopiero na tym forum odnalazłem przydatne informacje odnośnie tego, z kogo usług warto skorzystać, lecz kogo lepiej unikać.

Damiano

Posty: 19

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma bardzo niewielu serwisantów, co należy przyznać z dużą pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, ponieważ skupiają się one przede wszystkim na naprawach, które są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

johny11

Posty: 15

 
Zawsze byłem ciekaw, na jakim poziomie stoją usługi serwisowe Whirlpool. Niedawno miałem wątpliwą przyjemność przekonać się, gdy w najmniej odpowiednim momencie zepsuła mi się pralka. Na szczęście była objęta gwarancją, a serwis Whirlpool dość szybko uporał się z problemem.

Malinka Moja

Posty: 14

 
Sporo wątpliwości może mieć klient, jakiego interesuje naprawa zmywarek w Jeleniej Górze.

Przekonałem się o tym na własnej skórze, ponieważ poprzez kilka dni nie mogłem znaleźć żadnego fachowca, który byłby godny mojego zaufania. Dopiero skonsultowanie wyboru ze znajomym przyniosło pożądany rezultat.

Renifer87

Posty: 22

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się znaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, ale szybko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 zł :)

Sklepik

Posty: 18